Jeśli udamy się do najbliższego sklepu spożywczego czy do kiosku to zapewne znajdziemy w nim mnóstwo marek papierosów. Będą się one różniły najprawdopodobniej tylko ceną. Najbardziej znane marki, takie jak Marlboro, L&M, West, czy Viceroy będą kosztowały o kilka złotych więcej, niż ich mniej rozpoznawalne odpowiedniki.

Ile rodzajów papierosów na hurtownia papierosów?

papierosNa pewno profesjonalna hurtownia zajmująca się wyrobami tytoniowymi, taka jak hurtownia papierosów marcin będzie miała w swojej ofercie wiele marek papierosów. Jednak sama marka to jeszcze nie wszystko. Poza standardowymi papierosami zawierającymi jedynie tytoń, mamy także inne ich odmiany. Są to:

  • papierosy typu light/slim/mild/silver
  • papierosy mentolowe
  • papierosy smakowe

papierosW trosce o dobre hurtownia marcin opinie również takie pozycje powinny znaleźć się w asortymencie takiej placówki. Czym się one różnią od zwykłych papierosów? Papierosy typu light zawierają w sobie mniej nikotyny i substancji smolistych. Papierosy mentolowe poza tytoniem mają w sobie dodatek mięty, przez co inny jest ich smak i zapach. Papierosy smakowe to papierosy z dodatkowymi substancjami zapachowymi i smakowymi. Mamy papierosy w najróżniejszych wariantach: winogronowe, czekoladowe, wiśniowe, czy waniliowe. Są one preferowane przez osoby palące sporadycznie.

Co prawda wyniki badań medycznych wskazują, że takie odmiany papierosów są tak samo szkodliwe, co tradycyjne papierosy, to jednak nie odstrasza to ich potencjalnych klientów.

Więcej informacji na stronie: http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/dlaczego-papierosy-mentolowe-sa-bardziej-szkodliwe_41751.html


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.