Hale namiotowe mają wiele zastosowań i głównie wykorzystywane są przy organizacji eventów, na których pojawia się bardzo dużo ludzi, bądź pełnią rolę magazynów, kiedy nie ma się gdzie przechowywać konkretnych produktów. Jednak w ostatnim czasie zyskują również popularność wśród hodowców koni.

Ogrzewane hale dla koni

hale dla koniW gospodarstwach agroturystycznych, czy stadninach idealnie sprawdzają się jako dodatkowe pomieszczenia. Firmy, które zajmują się produkcją tych konstrukcji dostosowały swoją pracę do konkretnych wymagań klientów. W związku z tym są w stanie zaprojektować daną halę, wykonać ją i następnie w odpowiednim miejscu zamontować. Zazwyczaj wykorzystywane są jako ujeżdżalnie dla koni. Przede wszystkim dlatego, że są tanie i proste w użyciu. Dodatkowo można stosować je w różnych miejscach, a ich transport nie jest skomplikowany. Obecnie firmy do budowy wykorzystują najwyższej jakości materiały, które są testowane i spełniają wszystkie normy. W środku mogą zostać również zamontowane specjalne urządzenia, które ogrzeją całą konstrukcję w zimę, bądź ochłodzą ją podczas lata. Dużym udogodnieniem są punkty oświetleniowe, które montowane są zgodnie z życzeniem klienta, co oczywiście pozwala na korzystanie z nich dwadzieścia cztery godziny na dobę.

hale dla koniHale dla koni ogrzewane są niezwykle popularne i przede wszystkim uniwersalne. Zapewniają odpowiedni komfort pracy, dla zwierząt jak i ich opiekunów. Wszystkie konstrukcje wykonywane są przy użyciu nowoczesnych technologi. Najczęściej do ich produkcji używa się PCV. Jest to bardzo lekki materiał, który można z łatwością przenosić i nie martwić się o jego uszkodzenie. Bez problemu można używać ich cały rok, a producenci zapewniają jeszcze dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. W związku z tym instaluje się specjalne wzmocnienie, które wykonywane są z blachy trapezowej, bądź warstwowej. Dzięki temu właściciele ujeżdżalni swobodnie mogą zostawiać w niej wszystkie niezbędne urządzania wykorzystywane podczas ćwiczeń, nie martwiąc się przy tym, że w nocy zostaną one skradzione. Dobudowywanie kolejnych budynków jest bardzo czasochłonne i kosztowne, dlatego hale namiotowe zyskały w ostatnich czasach tak dużą popularność.

Są idealnym rozwiązaniem podczas organizacji obozów konnych dla dzieci, kiedy potrzeba jest więcej miejsca. Jednak ich największym plusem jest szybki montaż, w związku z tym można kupić je, bądź wypożyczyć w awaryjnej sytuacji, jednocześnie nie martwiąc się o ich montaż, ponieważ wszystko zostanie wykonane przez wykwalifikowanych pracowników.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.