Zbliżały się urodziny mojej mamy. Tym razem chciałem sprawić jej wspaniały prezent. Pewnego dnia gdy byłem w pracy do głowy przyszedł mi pewien kreatywny pomysł. Stwierdziłem, że zamówię dla niej coś specjalnego.

Fototapety z widokiem to idealny pomysł na prezent

fototapetaOna w dzieciństwie uwielbiała pewne miejsce i bardzo często je wspominała. Ona pochodziła z zachodniej Polski i jej rodzinne strony zostały w innym rejonie. Raz byłem w opisywanym przez nią miejscu. W ramach prezentu zabrałem swój najlepszy aparat fotograficzny i pojechałem tam. Zrobiłem kilka zdjęć. Następnie pojechałem do sklepu z artykułami do domu. Tam chciałem zamówić nie typową usługę. Były to fototapety na wymiar z własnym widokiem. Upatrzyłem sobie małą lukę w jej sypialni i to tam chciałem przykleić widok. Pracownik był bardzo zdziwiony, ponieważ bardzo rzadko zdarzało mi się mieć takich klientów jak ja. Oferowano mi także fototapety 3d. Jednak to mnie całkowicie nie interesowało. Moim celem było zupełnie coś innego. Na realizację musiałem czekać trzy tygodnie robocze. Miałem szczęście, że zabrałem się za to dużo wcześniej. Moje fototapety na ścianę musiały być wyjątkowo pomysłowe. Także cena nie należała do niskich. Każda inwencja twórcza bardzo dużo kosztowała. W dodatku nie każda placówka oferowała coś takiego. Fototapety do kuchni także mnie nie interesowały. Taką propozycję dostałem w innej jednostce i musiałem szukać dalej. Ostatecznie odebrałem swoją paczkę. Musiałem tylko dopilnować aby mamy nie było w domu. Moje fototapety do sypialni miały być niespodzianką. Na szczęście bardzo udaną. Po powrocie mamy z pracy czekała na nią najbliższa rodzina z tortem urodzinowym.

To ją bardzo wzruszyło. Także mój kreatywny pomysł ją zachwycił. Powiedziała, że nigdy nie otrzymała nic bardziej uroczego. Muszę przyznać, że efekt końcowy był ciekawy. Starałem się bardzo równo no nakleić aby niczego nie zepsuć.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.