Jednym z głównych elementów funkcjonalnych w domu jest jego system oświetlenia. Zazwyczaj zaopatrujemy się w odpowiednie żyrandole i lampy. Nowoczesnym rozwiązaniem jest stosowanie w mieszkaniach paneli LED. Energooszczędność sprawia, że takie rozwiązanie jest opłacalne finansowo.

Panel LED do biura

panel led podtynkowy Możemy wyróżnić te lampy, które montujemy na suficie, lub wpuszczamy w niego. Ta druga opcja jest szczególnie ceniona w nowoczesnych wnętrzach, gdzie stawiamy na minimalizm. Wówczas nie psujemy kompozycji zwisającym, ozdobnym żyrandolem. Takie lampy są bardzo proste w budowie, jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Możemy wybierać lampy okrągłe lub prostokątne, w tym kwadratowe. Dostępne są też różne wielkości lamp. Efektownie wygląda zestawienie lamp o tym samym kształcie, jednak o różnych wielkościach. Panele świecą całą swoją powierzchnią, w przeciwieństwie do tradycyjnych żyrandoli, które posiadają oświetlenie punktowe ? światło pada jedynie z żarówki. W związku z tym nowoczesny panel LED podtynkowy równomiernie rozprowadzi światło. Ten typ oświetlenia cieszy się popularnością również w biurach i pomieszczeniach produkcyjnych. Gdy sufit utworzony jest z popularnych w biurach kasetonów, łatwo zastąpimy jego fragmenty nowoczesnymi panelami oświetleniowymi.

panel led podtynkowy Energooszczędność i łatwość montażu sprawia, że panel LED podtynkowy zyskuje coraz większą popularność. Często możemy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw, który będzie zawierał kompleksowy skład narzędzi do montażu oraz sterowania naszymi panelami. Może wydawać się, że wpuszczanie paneli w sufit jest skomplikowane, jednak inteligentne systemy mocowana sprawiają, że lampa niemal sama odpowiednio trzyma się sufitu. Wystarczy wywiercić w suficie odpowiedniej wielkości otwory i przyłożyć do nich panel. System łączeń odpowiednio dopasuje się do sufitu i sprawi, że całość oświetlenia będzie się pewnie trzymać. Ciekawym pomysłem jest różnorodne dobieranie paneli do innego rodzaju pomieszczeń. W kuchni i łazience możemy zamontować te okrągłe, w przedpokoju sprawdzą się symetrycznie ułożone prostokątne panele. W dużym salonie możemy eksperymentować z kilkoma, nieregularnie umieszczonymi panelami o różnej wielkości. Dobierając odpowiednie panele do naszego wnętrza, pamiętajmy, by zadbać o odpowiednią barwę światła.

Niech będzie najbardziej zbliżona do naturalnego światła słonecznego, które jest dla nas najzdrowsze. Takie oświetlenie jest ważne również w biurze ? może wpływać na dobre samopoczucie pracowników, przez co pracują oni wydajniej.

Więcej możecie Państwo dowiedzieć się na stronie:  naszeledy.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.