Od jakiegoś czasu pracowałem w firmie, której branżą jest ogólno pojęte budownictwo. Ja jednak nie byłem w brygadzie, która zajmowała się stawianiem całych domów itd. W naszej brygadzie specjalizacją były tarasy, ale również montaż podłóg drewnianych.

Wykonują tarasy w Kołobrzegu

tarasySprawa wygląda tak, że gdy ktoś się buduje i chce mieć taras, to brygada budująca wzywa nas i budujemy owe tarasy kołobrzeg, jednak gdy jakiś klient albo od razu chce podłogi drewniane albo chce zmienić podłogi na drewniane to wtedy również jedziemy my. Jest to dobre, ponieważ na przykład podczas budowy jedna brygada skończy swoje to my dopiero wchodzimy dzięki czemu sprawa nikt z nikim nie koliduje. A że ekip budowlanych jest więcej niż jedna to my też mamy ciągle co robić. Co więcej, jeżeli weźmiemy też ogół ludzi i zastanowimy się dobrze, to po pewny czasie w głowie zacznie świtać, że skoro każda brygada odpowiedzialna jest za swoją działkę to po kilku robotach będziemy specjalistami i fuszerka będzie nam obca. Przyznać muszę, że tak to działa również w praktyce. Często jest tak, że w teorii wszystko pięknie wygląda, jednak w praktyce jest już dużo gorzej. U nas tak nie jest. Bardzo dobrze mi się pracuje w tej brygadzie bo i praca przyjemna i ludzie w porządku. Kiedyś pracowałem w innej firmie. Tam nie było już tak dobrze.

Tutaj pracuje się naprawdę przyjemnie, aż chce się wstawać a z tego co wiem to większość współpracowników tak ma, więc coś w tym musi być. Praca przyjemna, nie ciężka, ludzie w porządku pensja również nie najgorsza. Oby tylko nic się nie popsuło


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.