Imprezy plenerowe lub bankiety w zamkniętych pomieszczeniach często wiążą się z koniecznością zorganizowania cateringu. Do najpraktyczniejszych i najbardziej popularnych metod zapewnienia gościom wyżywienia jest wystawienie funkcjonalnego szwedzkiego stołu, który pomieści wszelkie typy posiłków nawet dla bardzo dużej liczby gości.

Duży stół na imprezę

Ten rodzaj cateringu sprawdzi się na większych bankietach, weselach, piknikach, chrzcinach lub imprezach firmowych. Jest to wygodny sposób na zapewnienie uczestnikom łatwego dostępu do posiłków. Meble bankietowe nie muszą być wcale drogie. Ich główną zaletą jest prostota i funkcjonalność, dzięki którym można z powodzeniem dopasować je do każdego typu przyjęcia w ogrodzie lub na sali, gdzie organizowana jest impreza. Bez względu na to, w jakim stylu planowane jest określone przyjęcie, meble tego typu można z powodzeniem dopasować do każdego wystroju. Dzieje się tak, ponieważ wyróżnia je zazwyczaj prosta konstrukcja, brak wyrazistych akcentów danego stylu, a także możliwość dopasowania do nich pokrowców lub obrusów i to właśnie one nadają meblom eleganckiego wyglądu. Na większości imprez w typie bankietu idealnie sprawdzi się duży stół cateringowy.

stół cateringowyPomieści on sporo różnego rodzaju potraw, po które goście mogą sięgać sami. Nie jest on ograniczony koniecznością ustawienia krzeseł, więc nie zabiera też dużo miejsca. Jego składana i łatwa do przenoszania, choć stabilna konstrukcja sprawia, że stanowi on mebel wyjątkowo wszechstronny i funkcjonalny. Do wyboru jest wiele różnych wariantów rozmiarowych, materiałowych i kolorystycznych stołów o charakterze bankietowym. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych elementów, takich jak krzesła czy mniejsze stoliki do siedzenia dla gości z dopasowanym akcentem stylistycznym. W ten sposób z łatwością wyposażyć można każdą salę bankietową, ogród na garden party czy większy taras domowy lub restauracyjny. Stoły wykonane są z materiałów odpornych na czynniki pogodowe, odbarwienia, blaknięcie, zalanie oraz rdzę, dzięki czemu sprawdzą się nawet w przypadku wystawiania ich na zewnątrz przez długi czas. Modne są uniwersalne stoły czarne, białe lub z rattanowymi wzorami. Unikalne faktury dopełnią oryginalnego wystroju każdego ogrodu, sali bankietowej lub tarasu. Wytrzymują nawet bardzo duże obciążenie, więc z powodzeniem udźwigną nawet największą ilość serwowanych na imprezach posiłków.

Jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie w przypadku imprez, gdzie stawia się na szwedzki stół. Ta metoda podawania posiłków pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w sali lub ogrodzie, co docenią właściciele obiektów o nieco mniejszych metrażach.

Zainteresowany? Zajrzyj na www.lazur24.pl

Kategorie: Meble blog