Przez blisko czterdzieści lat renomowana firma Samsung pracowała nad nowoczesnymi klimatyzatorami, które zrewolucjonizowały rynek produktów wentylacyjnych. Obecnie marka ta oferuje kilkanaście modeli klimatyzatorów, które oferowane są zarówno klientom detalicznym jak i dużym, globalnym przedsiębiorcom.

Nowoczesne klimatyzatory od Samsunga

 klimatyzatory samsungMarka zajmuje się dziś sprzedażą rozbudowanych systemów klimatyzacyjnych na całą Europę i przygotowuje się intensywnie do podbicia Ameryki. Jakie modele klimatyzatorów oferuje koreańska firma i jakimi cechami wyróżniają się owe produkty na tle konkurencji? Na przestrzeni ostatnich lat firma Samsung zdecydowała się zrezygnować ze standardowego nawiewu chłodzącego stosowanego w klimatyzatorach na rzecz przełomowej technologii Wind-Free. Modele klimatyzatorów, które bazują na wykorzystaniu owej technologii charakteryzują się tysiącami mikrootworów, które znajdują się na powierzchni urządzenia. Ta nietypowa konstrukcja sprawia, że chłodzące powietrze równomiernie rozchodzi się wówczas po całym pomieszczeniu, jednak nie wyzwala ono niepożądanego uczucia zimna. Klimatyzatory Wind-Free zapewniają więc płynne zmiany temperatur, które można dowolnie korygować wedle uznania. W najnowszych, flagowych modelach urządzeń zastosowano również aż 8-biegunowy silnik, który zapewnia wysoką efektywność chłodzenia i pozwala oszczędzić sporo energii. Wydajne klimatyzatory Samsung wzbogacone zostały również o technologię wtrysku błyskawicznego, która skraca proces schładzania przestrzeni. Marka posiada w swym asortymencie klimatyzatory, które przeznaczone są zarówno dla właścicieli dużych firm, jak i prywatnych użytkowników, którzy pragną posiadać klimatyzację we własnym domu. W przypadku klimatyzacji komercyjnej Samsung oferuje aż trzy modele urządzeń: klimatyzator kasetowy 360 stopni, klimatyzator przypodłogowy oraz klimatyzator kasetowy 4-kierunkowy.

 klimatyzatory samsungNa szczególną uwagę zasługuje w tym zestawieniu zwłaszcza nowoczesny klimatyzator 360 stopni, który zapewnia nawiew horyzontalny. Firma Samsung oferuje również produkty do użytku domowego, które można montować w mieszkaniach, domach wolnostojących oraz domach w zabudowie bliźniaczej. W mniejszej przestrzeni idealnie sprawdzi się klimatyzator typu Wind-Free, który może być sterowany za pomocą wygodnego i kompaktowego zestawu Wi-Fi, który umożliwia ustawienie parametrów sprzętu za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Klimatyzatory firmy Samsung charakteryzują się więc przełomowymi rozwiązaniami, które sprawiają, że urządzenia są w pełni zautomatyzowane i energooszczędne. Warto również podkreślić, że wszystkie produkty posiadają bardzo kompaktowe rozmiary, które nie przytłaczają pomieszczenia i nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Wszystkie modele wzbogacone są również o rozbudowane filtry,urządzenia dbają więc o jakość powietrza, którym oddychamy. Marka gwarantuje nam również darmowy montaż urządzeń, które można także serwisować na terenie całego kraju.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.